Arkadaş – Out Friend 2019

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Arkadaş – Our Friend izle, 2019 yapımı filmde ölmesine çok az zaman kalmış olan arkadaşına yardım eden adamın hikayesini anlatıyor. Filmi Full izleyin.

Arkadaş – Our Friend dramatik komedi, dram ve komedi film kategorilerinde yer almıştır. Our friend filmi ölümüne az zaman kalmış dostuna yardım etmeye uğraşan bir kişinin öyküsünü konu almaktadır. Nicole ‘ ün hayata gözlerini kapamasına 6 aylık süre kalmıştır. Anormal olan sağlık durumu sebebiyle karısının hayatının biteceğini öğrenen Matthew oldukça fazla hüsrana uğramıştır. Bu iki kişiyi külfetli dönemlerinde tek başlarına koymak istemeyen Matthew’ ın çok samimi dostu, onlara yardımcı olabilmek için dostunun yaşadığı hanede yaşama kararı alır. Bu karar karşısında ne olucağını bilememektedir evli çift. Dostlarının yaşadıkları yere taşınma sonucu ise ikisinin de düşündüklerinden fazla olmaktadır. Our Friend – Arkadaş filminin yönetmeni Gabriela Cowperthewaite ‘ dir.

Film sahneye 6 Eylül 2019 senesinde kanada da girmiştir. Esinlenildiği eser ismi ise Our Friend: Love is Not a Big Enough Word; by Matthew Teague. Our friend oyuncuları ise Dakota Johnson, Casey Affleck, Jason Segel, Violet McGraw ‘dır. Filmin IMDb puanlaması 10 üzerinden 7,3 ‘tür. Bu da bir film için oldukça yüksek bir başarı anlamına gelmektedir. Filmin süresi 2 saat 4 dakikadır. Keyifli seyirler.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Arkadaş – Out Friend 2019 Filmi Hakkında

Yorumlar