Cherry HD İzle Türkçe Altyazılı

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Cherry izle, 2021 filmlerinin en merak edilenlerinden olan filmde orduya katılmaya karar veren adam anlatılmakta. Filmi full hd kalitede izleyin.

Cherry filmi Nico Walker’ın aynı isimli romanından uyarlanmış Amerikan yapımı suç ve dram konulu filmdir. Film kitabın yazarının gerçek hikayesinden esinlenmiştir. Ana karakter Nico Walker genç yaşlarında orduya katılmaya karar verir. Bu kararını aldığında hayatında genç bir kadın olan Emily bulunmaktadır. İki genç romantik duygularını yaşamakta olduğu yıllarda Nico’nun orduya katılma isteğiyle birlikte ayrı kalırlar. Nico sevgilisini bırakarak orduya katılır. Orduya katıldıktan sonra görev için Irak’a giden Nico’yu zorlu günler beklemektedir.
Ülkesinden ayrılarak görev için gittiği Irak’ta yaşadığı travmalardan dolayı belli bir süre sonra görevini bırakarak ülkesine dönen Nico’nun psikolojisinin bozulmasıyla zorlu günleri başlar. Psikolojik bir rahatsızlık olan travma sonrası stres bozukluğu yaşayan Nico, uyuşturucu kullanmaya başlar. Uyuşturucu bağımlılığından dolayı parası yetmeyen Nico’nun borçları gittikçe artmaya başlar. Artık yapacak bir şeyi olmadığını düşünen Nico en son çareyi banka soymakta bulur. Bütün bu süreci gerçekçi bir şekilde beyaz perdeye yansıtan Cherry filminde aşk, dram, psikoloji, suç, gençlik gibi konular ustalıkla işlenmiştir.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Cherry HD İzle Türkçe Altyazılı Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu:

Etiketler:

Yorumlar