Çin’e Dönüş – Go Back To China 2019

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Çine Dönüş izle, 2019 yapımı Go Back to China filminde, lüx içinde yaşayan şımarık bi kızın sonrasında başına gelenler anlatılıyor. Filmi Full izle.

Şımarık zengin bir kız olan Sasha Li’nin hayatındaki olaylarıÇin’e Dönüş – Go Back to China filminde görürüz. Hayatı toz pembe gören, ebeveynlerin maddi yardımlarıyla ferah bir hayat yaşayan genç bir kız görmekteyiz. Ancak rahat yaşamında hiçbir şekilde tutumlu olmaz ve lüks içerisinde yaşamını idam ettirir. Ancak hiçbir şey bitmez değildir. Zorluğa düşmeyeceğini ve ailesinden uzakta yaşarken para sıkıntısı çekmeyeceğinden emindir. Ancak o hızlı harcamalarıyla birlikte vakıf fonunun çoğunu tüketir. Ne yapacağını bilemez halde tabii ki de babasının maddi desteğini sürdüreceğinden emindir. Ancak babası da artık para göndermeyi bırakır.
Hayatı rahat ve lüks içerisinde yaşayan Sasha Li, şımarık bir birey olarak sürdürdüğü hayatında bu gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Psikolojik açıdan onun için bu durum darbe niyetindedir. Yapacak bir şeyi kalmaz ve hiç istemese de Çin’e, ailesinin yanına dönme kararı alır. Ancak dönerken kendi ayaklarının üstünde durması gerektiği gerçeğiyle daha da çok yüzleşir. Geri döndükten sonra mecburen ailesinin oyuncak işinde çalışmaya başlar. Hayat ona sürprizler yapmayı bırakmayacaktı.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Çin’e Dönüş – Go Back To China 2019 Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu:

Etiketler: ,

Yorumlar