Grinin Elli Tonu , ,

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Grinin Elli Tonu izle, E.L. James tarafından üçleme şeklinde yazılan serinin ilki Fifty Shades of Grey adlı kitabın sinemaya uyarlandığı romantik-gerilim türlerinde karşımıza çıkan bir filmdir. Bu sansasyonel film, en çok erotik sahneleriyle ön plana çıkmıştı. Başrollerinde bu üçleme haricinde, Bekar Yaşam Kılavuzu, Suspiria, Uzatmalı Nişanlım ve Sosyal Ağ gibi filmlerden de bildiğimiz Dakota Johnson ile Marie Antoinette, Anthropoid, Untogether gibi filmlerde de rol almış olan Jamie Dorman oynamaktadır. Grinin Elli Tonu filminin yönetmen koltuğunda Nowhere Boy filmiyle ve Love You More kısa filmiyle 2 ayrı BAFTA ödülüne aday olan 67 Londra doğumlu Sam Taylor-Johnson oturuyor. Kendisi Gypsy adlı dizinin de iki bölümünün yönetmenliğini üstlenmiş.

Fifty Shades of Grey filminde edebiyat okumakta olan Anastasia Steele, ev arkadaşının çok önemli bir röportajının olduğu gün çok kötü hasta olması nedeniyle arkadaşının yerine röportaja gidecektir. Kate’in yerine şirkete gidip Christian Grey’e soru sormaya başlayan Anastasia inanılmaz çekici ve bir o kadar da göz korkutan Grey’e birden ilgi duymaya başlayacaktır. Kendini umutsuz şekilde bu adama doğru çekilirken bulan Anastasia’nın yanı sıra Grey de bu kadının masumiyetinden, güzelliğinden ve bağımsız ruhundan etkilenecek ve onu istediğini kabullenecektir. Ancak Grey ile birlikte olabilmenin bazı koşulları vardır. Global bir şirkete, sevgi dolu bir aileye, servete ve başarılara sahip olan Grey kusursuz görünse de bilinmedik şeyler vardır. Grinin Elli Tonu 1080p Türkçe Altyazılı izleyicilerimize keyifli seyirler diliyoruz.

Grinin Elli Tonu Merak Edilenler

Grinin Elli Tonu ne anlatmak istiyor? Orginal adı Fifty Shades of Grey olan romandan alınan bir filmdir. Serinini ilk kitabında oldukça yakışıklı iş adamı olan Christian Grey ve sekreteri Anastasia Steele’nin aralarındaki oldukça sıcak ilişkileri anlatılıyor. Filmden siz ne sonuç çıkardınız?

Grinin Elli Tonu Serisi Kaç Tane: Toplamda 3 seriden oluşmakta bu sıralama ise şu şekildedir;

1-Grinin Elli Tonu – Fifty Shades of Grey 2015
2-Karanlığın Elli Tonu – Fifty Shades Darker 2017
3-Özgürlüğün Elli Tonu Fifty Shades Freed 2018

Grinin elli tonu serisinin 4.sü olur mu şu anda bilinmemekte.Ancak yakın zamanda bununla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Grinin Elli Tonu filmi 2 saat 9 dakika sürmektedir.

Admin Not: Bir çok kullanıcının Grinin Elli Tonu oyuncuları gerçekten seviştiler mi? sorusuna ithafen oyunculardan gerçekten sevişmedikleri bazı sahnelerin ortalama 7 saat sürdüğü açıklaması geldi. Filmin yaş sınırı İngiltere’de 18 olarak kabul görürken ABD’de yaş sınırı 17 olarak açıklandı. Filmin tüm serilerini Netflix ekranlarında bulabilirsiniz.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Grinin Elli Tonu , , Filmi Hakkında

Yorumlar