Iceland Is Best 2020

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Iceland Is Best izle, 17 yaşlarında İzlanda’ da yalayan Sigga’nın hayatını konu alan 2020 yapımı dram filmini Türkçe Altyazılı izleyiniz.

2020 yılında gösterime giren Iceland is Best İzlanda da yaşayan Sigga’nın hikâyesini konu almaktadır. 17 yaşında olan Sigga, İzlanda da bir balıkçı kasabasında yaşamaktadır. Hayallerini kurduğu yaşama kavuşmak için Kaliforniya’ya taşınmak ve orada şair olmak isteyen Sigga, bunları gerçekleştirmek için bir problemi çözmek zorundadır. Sigga’nın karşısındaki problem ise çevresinde bulunan kişilerin ve ailesinin onu durdurmak için yaptığı girişimlerdir.

Sigga’yı ikna etmek için ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazır olan ailesi genç kızı durdurmaya çalışmaktadır. Onlara göre kızları yanlarında yaşamalı ve burada şair olmalıydı. Sigga, bu düşüncelere oldukça uzaktır ve kendi hayallerini gerçekleştirmekte oldukça isteklidir. Etrafındaki insanlarla savaşmak zorunda kalan Sigga, yolculuğa çıktığında Nikki ile tanışır ve ilerleyen zamanda birbirlerine âşık olurlar. Şimdi ise Amerika’da yaşayan şair sevgilisi ile karşı karşıya gelmiş ve yine hayalleri için büyük uğraş vermeye devam etmektedir.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Iceland Is Best 2020 Filmi Hakkında

Yorumlar